Tomaszewski Medical Center

 Białystok, podlaskie ELIZY ORZESZKOWEJ 17/47, tel.

Marcin Ostaszewski dietetyk

zmień
Marcin Ostaszewski

Jestem Psychodietetykiem i aktualnie uczestniczę w programie edukacyjnym na Functional Medicine University w USA. Moje obszary specjalizacji obejmują rozwiązywanie problemów z płodnością, układem pokarmowym, hormonalnym oraz dostosowywanie diety do potrzeb osób z chorobami autoimmunologicznymi. Dodatkowo, w ramach mojej praktyki współpracuję z czołowymi zawodnikami sportów walki w Polsce.

Pojęcie diety często jest utożsamiane z ograniczeniami i zakazami, ale faktem jest, że każdy z nas, jedząc codziennie, znajduje się na swojej diecie. To, co regularnie spożywamy, ma istotny wpływ na zdrowie naszego organizmu. Wartościowe jedzenie stanowi wysokiej jakości paliwo, które nasze ciało może wykorzystać do różnych celów - od energetycznych po prokreacyjne czy psychologiczne. W długoterminowej perspektywie, istotne są wypracowane nawyki żywieniowe, ponieważ to one decydują o naszym zdrowiu.

W kontekście diety, kluczowe są również dostosowane indywidualnie strategie dietoterapeutyczne, które mogą przeciwdziałać wielu schorzeniom i łagodzić ich przebieg. Wśród nich znajdują się choroby takie jak Hashimoto, endometrioza, cukrzyca, nadciśnienie, PCOS, RZS, oraz wiele innych.

W mojej praktyce kładę duży nacisk na indywidualne i kompleksowe podejście do zdrowia. Cieszę się, że mogę przekształcać wyzwania związane z niepłodnością w płodność oraz wspierać pacjentów w procesie leczenia, pomagając im zrealizować swoje marzenia o rodzicielstwie.


Dziękujemy za przesłanie opinii.

Ten lekarz jeszcze nie udostępnia zamawiania  recept przez internet

Kliknij tutaj, a poinformujemy go, że chciałbyś skorzystać z tej funkcji.

TerminarzTerminarz

 

Wizyta prywatna

Wizyta NFZ - pierwsza

Wizyta NFZ - kontrolna

Zarezerwuj wizytę prywatną

 

Zarezerwuj pierwszą wizytę NFZ

Wymagane skierowanie

 

Zarezerwuj wizytę kontrolną NFZ

 
Przewiń na początek strony