Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!

Hurtownia medyczna — jakie posiada zaopatrzenie? Dla kogo?

Artykuł sponsorowany

2021-12-03 13:44
Mężczyzna w magazynie hurtowni medycznej.

Hurtownia medyczna to miejsce, które posiada artykuły medyczne niezbędne w placówkach służby zdrowia. Można zakupić tutaj wyroby medyczne również do gabinetów lekarskich, a także innych placówek, które działają w tej branży. Powinien z niego skorzystać także każdy internetowy sklep medyczny. Co oferuje hurtownia medyczna i czego możemy się po niej spodziewać?

Hurtownia medyczna — co można w niej kupić?

Niezależnie czy jest to hurtownia medyczna online, czy obiekt stacjonarny możemy tu nabyć wszelkie potrzebne artykuły medyczne. Znajdziemy tu wszystkie przedmioty, które służą do prawidłowej obsługi pacjenta w placówkach o różnych specjalizacjach. To np. sprzęt rehabilitacyjny, wyposażenie gabinetu, narzędzia chirurgiczne, materiały opatrunkowe, czy pojemniki na odpady medyczne.

Hurtownia medyczna to także skupisko istotnych produktów, jakimi są artykuły jednorazowego użytku. Potrzebne są w każdej placówce, gdyż zapewniają pełne bezpieczeństwo dla zdrowia pacjentów oraz personelu. W hurtowni medycznej znajdziemy elementy garderoby jak ochraniacze na buty, specjalne czepki, komplety dwuczęściowe, a także fartuchy jednorazowe. Podstawowym wyposażeniem są także rękawiczki jednorazowe, maski oraz przyłbice.

Zakupy w hurtowni medycznej — dla kogo?

Hurtownia medyczna to miejsce skierowane głównie dla placówek medycznych oraz placówek ochrony zdrowia. Ta informacja z pewnością nikogo nie zdziwi. Dostępne są tu przedmioty potrzebne do funkcjonowania każdej placówki związanej z ochroną zdrowia. Hurtownie oferują dostęp do produktów w niższych cenach. Jest to istotna informacja dla tych, którzy zamawiają większe ilości towarów.

Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy tu produktów dla osób fizycznych. Wręcz przeciwnie. Hurtownie medyczne skierowane są także dla indywidualnych klientów, którzy pragną nabyć takie produkty jak łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzie, czy oczyszczacze powietrza, które znajdą zastosowanie w każdym domu. To szansa na zakup szerokiej gamy produktów w niższych cenach, dlaczego więc z tego nie skorzystać?


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów