CENTRUM PSYCHIATRII i PSYCHOTERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ

 Lublin, lubelskie UL. LWOWSKA 12, tel.

lek. Anna Janusz psychiatra

zmień
Anna Janusz psychiatra

Absolwentka I Wydziału lekarskiego Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Po odbyciu 13-miesięcznego stażu podyplomowego, w 2020 r. rozpoczęła rezydenturę z psychiatrii w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Medycznej w Lublinie. Od kwietnia 2022 r. udziela świadczeń w warunkach ambulatoryjnych w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz konsultacji w formie on-line.
Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach z zakresu psychiatrii i psychoterapii.
W pracy z pacjentem zwraca szczególną uwagę na kompleksowe, holistyczne podejście do pacjenta. W procesie leczenia oprócz farmakoterapii zawiera elementy psychoterapii i psychoedukacji.
Dzięki stażom w różnych Oddziałach Psychiatrycznych oraz pracy w warunkach ambulatoryjnych oraz praktyce w Podstawowej Opiece Zdrowotnej poznała specyfikę pracy z pacjentami z m.in. zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami afektywnymi, zaburzeniami lękowymi, psychozami, schizofrenią, zaburzeniami osobowości, uzależnieniem od substancji psychoaktywnych oraz chorobami współistniejącymi i somatycznymi.
Swoją przyszłość zawodową wiąże z indywidualną pracą z pacjentem na wielu płaszczyznach zdrowia psychicznego jak również somatycznego.


Dziękujemy za przesłanie opinii.

Ten lekarz jeszcze nie udostępnia zamawiania  recept przez internet

Kliknij tutaj, a poinformujemy go, że chciałbyś skorzystać z tej funkcji.

TerminarzTerminarz

 

Przyjmuje osoby dorosłe oraz młodzież od 16 r.ż.

Wizyta prywatna

Wizyta NFZ - pierwsza

Wizyta NFZ - kontrolna

Zarezerwuj wizytę prywatną

 

Zarezerwuj pierwszą wizytę NFZ

Wymagane skierowanie

 

Zarezerwuj wizytę kontrolną NFZ

 
Przewiń na początek strony