CENTRUM PSYCHIATRII i PSYCHOTERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ

 Lublin, lubelskie UL. LWOWSKA 12, tel.

lek. Grzegorz Małaj psychiatra

zmień
Grzegorz Małaj psychiatra

Specjalista psychiatra, specjalista terapii środowiskowe, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Organizacjami w Ochronie Zdrowia.

Doświadczenie zawodowe w leczeniu zaburzeń psychicznych zdobywał w Klinice Psychiatrii SPSK 1 w Lublinie, a następnie kierując Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym w Lubelskim Stowarzyszeniu Ochrony Zdrowia Psychicznego oraz pracując w oddziałach psychiatrycznych w Parczewie i Chełmie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, pracuje z wykwalifikowanym zespołem specjalistów, a poprzez pracę w zespole terapeutycznym stara się zrozumieć i poznawać problemy otaczające naszych pacjentów w ich codziennym życiu.

W centrum zainteresowania jego pracy zawodowej znajduje się człowiek w kryzysie psychicznym. Pomaga osobom zdrowym i chorującym, współpracuje w leczeniu z psychologami i psychoterapeutami, doradza w sprawach formalnych, jak osoba w kryzysie może skorzystać z różnorodnych form wsparcia i leczenia dobranych do indywidualnych potrzeb. Wsparciem obejmuje także rodziny pacjentów.


Dziękujemy za przesłanie opinii.

Ten lekarz jeszcze nie udostępnia zamawiania  recept przez internet

Kliknij tutaj, a poinformujemy go, że chciałbyś skorzystać z tej funkcji.

TerminarzTerminarz

 

Wizyta prywatna

Wizyta NFZ - pierwsza

Wizyta NFZ - kontrolna

Zarezerwuj wizytę prywatną

 

Zarezerwuj pierwszą wizytę NFZ

Wymagane skierowanie

 

Zarezerwuj wizytę kontrolną NFZ

 
Przewiń na początek strony