CENTRUM PSYCHIATRII i PSYCHOTERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ

 Lublin, lubelskie UL. LWOWSKA 12, tel.

lek. Karolina Sprawka psychiatra

zmień
Karolina Sprawka psychiatra

Jest absolwentką kierunku lekarskiego na II Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne zrealizowała w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej Samodzielnego Publicznego Szpitala nr 1 w Lublinie. W trakcie szkolenia odbywała liczne staże psychiatryczne w oddziałach szpitalnych, prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarskiego, pracowała jako lekarz w karetce specjalistycznej KTS Triomed sprawując opiekę nad pacjentami w różnych, niejednokrotnie ciężkich stanach somatycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała także pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego na terenie województwa lubelskiego, w Zespole Leczenia Środowiskowego (wizyty domowe) oraz szpitalnych oddziałach stacjonarnych.

Aktualnie pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego w Chełmie, Oddziale Terapii Uzależnień oraz Oddziale Ogólnopsychiatrycznym z Pododdziałem Terapii Uzależnień od alkoholu Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Suchowoli, kilku Poradniach Zdrowia Psychicznego na terenie województwa lubelskiego.

Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach naukowych stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Szczególnie interesuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, psychoz, psychiatrią wieku podeszłego oraz leczeniem uzależnienia od alkoholu.

W Centrum CBT zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych, szczególnie w zakresie zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, psychoz oraz zaburzeń psychicznych u osób w podeszłym wieku.


Dziękujemy za przesłanie opinii.

Ten lekarz jeszcze nie udostępnia zamawiania  recept przez internet

Kliknij tutaj, a poinformujemy go, że chciałbyś skorzystać z tej funkcji.

TerminarzTerminarz

 

Przyjmuje osoby dorosłe, od 18 r.ż.

Wizyta prywatna

Wizyta NFZ - pierwsza

Wizyta NFZ - kontrolna

Zarezerwuj wizytę prywatną

 

Zarezerwuj pierwszą wizytę NFZ

Wymagane skierowanie

 

Zarezerwuj wizytę kontrolną NFZ

 
Przewiń na początek strony