Tomaszewski Medical Center

 Białystok, podlaskie ELIZY ORZESZKOWEJ 17/47, tel.

prof. dr hab. Piotr Myśliwiec chirurg ogólny

zmień
Piotr Myśliwiec

Moje wykształcenie potwierdza dyplom honorowy Rektora za szczególne wyniki w nauce, który otrzymałem w 1996 roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Posiadam również tytuł Specjalisty Chirurgii Ogólnej uzyskany w 2004 roku, z wynikiem bardzo dobrym.

Moja przygoda z chirurgią rozpoczęła się w 1997 roku w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej  Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2009 roku pracuję w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej na tej samej uczelni. Oprócz tego, zdobywałem doświadczenie za granicą, spędzając 6 miesięcy w Wielkiej Brytanii jako Senior House Officer, rok we Francji oraz 14 miesięcy w Kanadzie jako Postdoctoral Fellow. Uczestniczyłem także w licznych szkoleniach w kraju i za granicą.

W mojej karierze pełniłem różne funkcje, m.in. byłem Prezydentem Światowego Kongresu European Association of Endoscopic Surgery (EAES) w 2022roku. Ponadto, sprawowałem rolę Przewodniczącego Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich w latach 2017-2021. Jestem również ekspertem  BARIAlink Academy oraz członkiem Technology Committee EAES. Założyłem i byłem Przewodniczącym Rady Lapco-Poland w latach 2017-2021, a także członkiem Komitetu Naukowego Sekcji Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej TChP w latach 2017-2021. Dodatkowo, byłem jednym z założycieli Grupy Badawczej    ds. Neuromonitoringu Nerwów Krtaniowych Wstecznych.

Jestem recenzentem renomowanych czasopism, takich jak Surgical Endoscopy, Obesity Surgery, Videosurgery. Jestem współautorem ponad 170 publikacji, z Impact Factor przekraczającym 100 oraz indeksem Hirscha 16. Współtworzyłem podręczniki „Kompendium Chirurgii Laparoskopowej” oraz „Podstawy Chirurgii”. Wielokrotnie dzieliłem się moją wiedzą na konferencjach międzynarodowych i krajowych.

Moje osiągnięcia zostały docenione nagrodą za najlepszą prezentację ustną podczas 18th World Congress of Endoscopic Surgery w Korei w 2022 roku.

Jestem również członkiem różnych prestiżowych organizacji, takich jak International Federation for the Surgery of Obesity, Royal College of Surgeons of Glasgow, Club de Recherches Cliniques du Quebec oraz Klub Chirurgii Endokrynologicznej.

Moją pasją jest chirurgia, a moją troską – zdrowie pacjentów.


Dziękujemy za przesłanie opinii.

Ten lekarz jeszcze nie udostępnia zamawiania  recept przez internet

Kliknij tutaj, a poinformujemy go, że chciałbyś skorzystać z tej funkcji.

TerminarzTerminarz

 

Wizyta prywatna

Wizyta NFZ - pierwsza

Wizyta NFZ - kontrolna

Zarezerwuj wizytę prywatną

 

Zarezerwuj pierwszą wizytę NFZ

Wymagane skierowanie

 

Zarezerwuj wizytę kontrolną NFZ

 
Przewiń na początek strony