Tomaszewski Medical Center

 Białystok, podlaskie ELIZY ORZESZKOWEJ 17/47, tel.

dr n. med. Jakub Tomaszewski ginekolog

zmień
Jakub Tomaszewski

Urodziłem się 14.02.1976 roku w Białymstoku. Absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku zostałem w roku 2000. W latach dziewięćdziesiątych uczestniczyłem w wolontariacie medycznym pod okiem Prof. Antoniego Jasiewicza w Prywatnej Klinice Położniczo Ginekologicznej przy ulicy Parkowej 6 w Białymstoku.

Podjąłem specjalizację w położnictwie i ginekologii, przechodząc staże podyplomowe w Szpitalu Uniwersyteckim OUS w Oslo z zakresu laparoskopii, histeroskopii oraz zaawansowanych technik leczenia endometriozy w latach 2006-2010, współpracując z Dr Antonem Langebrekke.

Posiadam certyfikację Prof. Arnauda Wattieza oraz Prof. Jacquesa Merescaux z Europejskiego Instytutu Telechirurgii w Strasbourgu, ze szczególnym skoncentrowaniem się na diagnostyce i leczeniu endoskopowego endometriozy głęboko naciekającej. Jestem również absolwentem Akademii Endoskopii Uniwersytetu w Leuwen.

Uzyskałem akredytację Międzynarodowego Towarzystwa Endoskopii Ginekologicznej, szkoląc się u Prof. Mario Malzoniego w zakresie leczenia endoskopowego niepłodności, endometriozy i zespołów bólowych miednicy mniejszej.

Obecnie pełnię funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Medycznego w Tomaszewski Medical Center. Jestem entuzjastą i działaczem na rzecz rozwoju medycyny.


Dziękujemy za przesłanie opinii.

Ten lekarz jeszcze nie udostępnia zamawiania  recept przez internet

Kliknij tutaj, a poinformujemy go, że chciałbyś skorzystać z tej funkcji.

TerminarzTerminarz

 

Wizyta prywatna

Wizyta NFZ - pierwsza

Wizyta NFZ - kontrolna

Zarezerwuj wizytę prywatną

 

Zarezerwuj pierwszą wizytę NFZ

Wymagane skierowanie

 

Zarezerwuj wizytę kontrolną NFZ

 
Przewiń na początek strony