Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!

Dlaczego warto w domowej pielęgnacji korzystać z kosmetyków profesjonalnych?

Artykuł sponsorowany

2021-09-02 16:14
Kobieta w łazience podczas codziennej pielęgnacji skóry.

Codzienna pielęgnacja skóry to podstawa do tego, by zachowała młodość oraz zdrowy i promienny wygląd, a przy tym była odporniejsza na czynniki zewnętrzne. Jedni ograniczają się do podstawowej pielęgnacji, inni zaś lubią stworzyć cały zestaw pielęgnacyjny. Lubisz korzystać z usług kosmetyczki, jednak regularne chodzenie na zabiegi z różnych powodów nie jest możliwe? Nie musisz rezygnować z salonowego luksusu – postaw na profesjonalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji, by po wyjściu z łazienki czuć się jak tuż po zabiegu u kosmetyczki!

Sunew Med – profesjonalizm i luksus na Twojej półce!

Preparaty kosmetyczne stosowane w gabinetach kosmetycznych, masażu czy SPA to profesjonalne linie, bazujące na innych substancjach niż produkty dostępne powszechnie w drogeriach. Dzięki temu efekty są zauważalne szybciej, a przyjemne uczucie po zabiegu towarzyszy Ci jeszcze długo i z reguły chcesz jak najszybciej do niego powrócić. Naturalnie niemożliwe jest chodzenie do kosmetyczki codziennie. Pewnym kompromisem jest zakup kosmetyków w gabinecie i stosowanie ich w domu. Często jest to jednak duży wydatek, a skomponowanie całej linii pielęgnacyjnej wykracza daleko poza budżet. 

Na szczęście masz alternatywę: to marka Sunew Med+, tworząca kosmetyki profesjonalne, przeznaczone do użytku w gabinetach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej, dostępne także dla indywidualnych klientów. 

Co je wyróżnia? To przede wszystkim wspomniana już profesjonalna jakość, którą możesz cieszyć się zarówno w gabinecie, jak i w domowym zaciszu. Dodatkowym atutem jest cena, dzięki czemu skomponowanie linii pielęgnacyjnej nie zrujnuje budżetu. 

Co jeszcze warto wiedzieć o marce Sunew?

Marka Sunew Med+ to profesjonalne kosmetyki bazujące na stabilnej witaminie C. Jest ona znana ze swoich właściwości rozjaśniających skórę i wyrównujących jej koloryt, ale także z działania antybakteryjnego i przeciwzmarszczkowego. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji witamina C w kosmetykach tej marki jest wyjątkowo stabilna i działa w głębszych warstwach skóry. Dzięki temu efekty są widoczne niemal od razu, a przy tym utrzymują się długo: ponieważ kosmetyki naprawiają problemy skóry, a nie tylko je maskują. 

W ofercie marki znajdziesz różne produkty do pielęgnacji twarzy, między innymi piankę do mycia twarzy z witaminą C, płatki pod oczy, maskę do twarzy, żel rozpuszczający naskórek, aktywator pod krem do twarzy i oczu oraz krem do twarzy. 

Zasługujesz na poczucie luksusu i wyjątkową pielęgnację! Sprawdź, które produkty Sunew Med+ znajdziesz w ofercie eZebra.


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów