Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!
Mężczyzna wydmuchuje nos w chusteczkę higieniczną, męczy go katar.

Zapobiegaj zamiast leczyć! Polecane testy do samokontroli zdrowia

Domowe testy diagnostyczne są rewolucyjnym rozwiązaniem w dziedzinie medycyny. Dzięki nim możesz samodzielnie w warunkach domowych wykonać podstawowe badania, dzięki którym łatwo i szybko, a przede wszystkim bezpiecznie i skutecznie, sprawdzisz swój stan zdrowia. To z kolei pozwoli ci, ale również lekarzowi, na ewentualne szybsze działania dążące do pokonania konkretnego schorzenia, jak na przykład dolegliwości związanych z tarczycą czy cukrzycą.

Mama z córką na wizycie u lekarza. Na dole logo ALAB laboratoria.

Gdzie przeprowadzić badania profilaktyczne i dlaczego warto to robić?

Badania profilaktyczne mają duże znaczenie dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Niestety zbyt wiele osób wciąż lekceważy profilaktykę i nie poddaje się corocznym badaniom, które mogłyby powiedzieć bardzo wiele na temat ich zdrowia oraz pomóc w wykryciu rozwijających się bezobjawowo chorób. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na podstawowe badania profilaktyczne oraz gdzie wykonać je w komfortowych warunkach.

Model 3D immunoglobuliny IgG.

Immunoglobuliny IgG - funkcje, wskazania do badania, normy, interpretacja wyników

Immunoglobuliny IgG odgrywają w naszym organizmie bardzo ważną rolę – zapewniają nam skuteczną ochronę przed różnego rodzaju zakażeniami, a to dzięki temu, że są najliczniejszą i zarazem najtrwalszą grupą przeciwciał. Oznaczanie poziomu immunoglobulin IgG pozwala diagnozować wiele, czasami bardzo poważnych chorób. Kiedy więc je oznaczać? Jakie są właściwie ich funkcje? Jak interpretować wyniki badań IgG? Oraz czy immunoglobuliny IgG są ważne podczas ciąży?