Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!
Uszkodzenie łąkotki – przyczyny, leczenie, objawy

Uszkodzenie łąkotki – przyczyny, leczenie, objawy. Czy uszkodzenie łąkotki boli?

Uprawianie aktywności fizycznej jest wskazane każdemu i w każdym wieku. Dbanie o kondycję jest niezwykle ważne, ale w celu uniknięcia kontuzji, równie istotne jest, aby dobrać dla siebie najbardziej odpowiednią formę aktywności i pracować nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń. Trudny i wymagający sport wybrany dla osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportem, może zaowocować poważnymi problemami zdrowotnymi. Jednym ze stawów, który często ulega kontuzji podczas aktywności fizycznej jest staw kolanowy. Jego uraz może być związany m.in. z uszkodzeniem łąkotki.

Nowoczesne operacje kręgosłupa

Bóle kręgosłupa domeną młodego pokolenia - poznaj nowoczesne operacje kręgosłupa!

Specjaliści alarmują, iż każdego roku wciąż wzrasta liczba osób zmagających się z problemami kręgosłupa, zwłaszcza wśród młodego pokolenia. Choć powszechnie dolegliwości bólowe związane z kręgosłupem przypisywane są osobom starszym, to jednak niekwestionowaną przyczyną takiego zjawiska jest styl życia prowadzony przez większość młodych ludzi. Poniższy artykuł to kompendium wiedzy, które traktuje o przyczynach obecnego stanu rzeczy i metodach walki z tym problemem.

sis

SIS – nowoczesna technologia w zabiegach regeneracyjnych i przeciwbólowych

Urazy układu ruchu są przyczyną szczególnie przykrych dolegliwości. Ból i trudności w swobodnym poruszaniu się, niezwykle często uniemożliwiają realizowanie pasji czy wykonywanie obowiązków zawodowych. Klasyczna rehabilitacja narządu ruchu niejednokrotnie jest czasochłonna i długotrwała, dlatego warto wspomóc ją nowoczesnymi zabiegami. Szczególną skutecznością wyróżnia się SIS, czyli Super Indukcyjna Stymulacja. Co warto wiedzieć o tej metodzie?

Czym jest łokieć tenisisty?

Czym jest łokieć tenisisty? Najczęstsze objawy i metody leczenia

Jeśli odczuwasz ból po zewnętrznej stronie łokcia i masz wrażenie, że twoja ręka jest osłabiona to z dużym prawdopodobieństwem cierpisz na schorzenie zwane łokciem tenisisty. Choć nazwa sugeruje, że dolegliwość ta dopada sportowców, w rzeczywistości mogą ją mieć osoby niezwiązane ze sportem np. te, które na co dzień wykonują prace manualne czy przybiurkowe. Jakie są najczęstsze objawy łokcia tenisisty? Jak sobie z nimi radzić?