Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!
detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy Warszawa - skończ się truć!

Uzależnienie od alkoholu stopniowo doprowadza do degradacji ciała oraz umysłu. Ten problem dotyczy wielu tysięcy Polaków. Choroba alkoholowa staje się coraz bardziej globalnym zjawiskiem, lecz niewiele mówi się na temat leczenia uzależnień. W ramach walki ze skutkami alkoholizmu warto znać dostępne możliwości. Do jednej z nich należy detoks alkoholowy Warszawa. Pomaga w stabilizacji stanu zdrowia osobom uzależnionym, jak i tym pijącym sporadycznie. Dowiedz się, na czym polega proces odtruwania organizmu z alkoholu i kiedy jest pomocne.

Kiedy warto zabrać dziecko do dietetyka?

Kiedy warto zabrać dziecko do dietetyka?

Jak wynika z badań Instytutu Żywności i Żywienia, aż co piąte dziecko w Polsce boryka się z nadwagą lub otyłością. Polskie maluchy należą do najszybciej tyjących w Europie, co wiąże się z wieloma groźnymi skutkami. Dieta bogata w cukry proste, fast foody oraz gotowe dania o wątpliwym składzie, może stać się przyczyną chorób takich jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, udar mózgu czy różnego typu nowotworów. U coraz młodszych pacjentów rozpoznaje się ponadto zaawansowaną próchnicę, miażdżycę czy zwyrodnienia stawów kolanowych. Z tego powodu coraz więcej rodziców decyduje się na umówienie dziecka na wizytę u dietetyka.

Antyoksydanty - jak i po co uzupełniać w nie swoją dietę?

Antyoksydanty (przeciwutleniacze) - jak i po co uzupełniać w nie swoją dietę?

Antyoksydanty (przeciwutleniacze) - w ostatnich latach to określenie stało się bardzo popularne. Coraz więcej mówi się o niesamowitych korzyściach dla naszego zdrowia płynących z włączenia do swojej diety produktów bogatych właśnie w antyoksydanty - i to nie bez powodu. Udowodniono, że spowalniają one procesy starzenia, zmniejszają ryzyko wystąpienia cukrzycy, chorób serca czy chorób nowotworowych. Czy antyoksydanty są receptą na długowieczność? Jakie inne cenne właściwości posiadają te związki? Co warto jeść, aby dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę antyoksydantów?