Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!

Wszywka alkoholowa esperal Bydgoszcz – Toruń - cena 600zł

Artykuł sponsorowany

2020-08-03 11:21
wszywka alkoholowa esperal bydgoszcz toruń

Wszywka alkoholowa wykonywana w Bydgoszczy jest bardzo dobrym sposobem na pozbycie się nałogu alkoholowego. Jest przeznaczona dla osób, które bezskutecznie zmagają się z problemem alkoholowym i są po wielu terapiach, które nie przyniosły efektu. Wielu terapeutów, ale również psychologów i psychiatrów bardzo poleca taki rodzaj wspomagania dla terapii. Wszycie Esperalu na pewno sprawi, że wyleczenie choroby alkoholowej jest znacznie prostsze. Sprawdźmy, na czym polega wszywanie Esperalu w Bydgoszczy.

Na czym polega wszywka alkoholowa? Gdzie przeprowadzisz zabieg w Bydgoszczy?

Wszywka alkoholowa ma na celu wspomóc terapię leczenia alkoholizmu. Nie jest jedyną drogą do wyleczenia tej choroby, ale może być bardzo dobrym rodzajem wspomagania terapii z psychologami oraz psychiatrami. Esperal posiada w sobie substancję czynną, która w znacznym stopniu zaburza metabolizm alkoholu w naszym ciele. Przez wszycie go pod skórę alkohol znacznie wolniej się metabolizuje, przez co ma tak negatywne skutki jeśli chodzi o nasze samopoczucie. Esperal podwaja odczucia, jakie mamy po spożyciu nadmiernej ilości alkoholu. Pojawiają się takie nieprzyjemne objawy, jak wymioty, silny ból głowy, a także skoki ciśnienia i silne pocenie. Są to wszystkie symptomy zatrucia alkoholowego. Wszywanie Esperalu ma na celu zmianę sposobu metabolizowania się alkoholu w ciele, by po jego spożyciu objawy zatrucia alkoholowego były bardziej odczuwalne. W osobie uzależnionej znacznie zwiększa się niechęć do picia alkoholu, zwłaszcza po pierwszym doświadczeniu takich nieprzyjemnych objawów. Skutki uboczne po spożyciu już nawet niewielkiej ilości alkoholu przez chorego są tak silne i dokuczliwe, że osoba uzależniona z wszytym Esperalem nie kojarzy alkoholu z czymś pozytywnym. Po kolejnej próbie wypicia napojów alkoholowych awersja rośnie, dzięki czemu istnieje znacznie większe prawdopodobieństwo szybkiego wyleczenia z alkoholizmu. Wzbudzenie niechęci do napojów wyskokowych może być pierwszym etapem do chęci podjęcia leczenia lub pozostania przy terapii wybranej przez specjalistów.

Zabieg implementacji wszywki alkoholowej esperal w Bydgoszczy wykonasz w gabinecie w https://esperalbydgoszcz.pl/. Zadzwoń pod numer 577 584 000 aby umówić się na wizytę.

Dlaczego Esperal jest tak skuteczny?

Esperal jest bardzo skutecznym sposobem na leczenie alkoholizmu. Dzieje się tak, ponieważ wielu alkoholików mimo prób rzucenia picia alkoholu wciąż wraca do nałogu. Po spożyciu alkoholu w mózgu włączany jest tzw. ośrodek nagrody. Alkoholik pamięta przyjemny stan po spożyciu alkoholu, dlatego nie chce do końca zaprzestać go pić. Dodatkowo alkohol, podobnie jak inne używki, jest silnie uzależniający. Przez swoje działanie może niestety sprawiać problemy, ponieważ alkoholikowi trudno jest go odmówić, nawet jeśli świadomie podjął decyzję o leczeniu. Leczenie alkoholizmu jest wieloetapowe, jednak bardzo często dochodzi do sytuacji, w której sam alkoholik nie wytrzymuje próby czasu i po kilku miesiącach, a czasem latach wraca do nałogu. Wszywki alkoholowe mogą pomóc w skutecznym rzuceniu tej groźnej dla zdrowia używki. Każdy powrót do nałogu znacznie oddala alkoholika od sukcesu. Po wielu próbach sam może dojść do wniosku, że dalsze leczenie nie ma sensu. Esperal ma na celu wzbudzić awersję do alkoholu i zniechęcić alkoholika do prób powrotu na dawną drogę nałogu.  Zaszycie alkoholowe musi jednak iść w parze ze spotkaniami z psychologiem oraz terapeutą, by alkoholik wiedział, czemu ten nałóg jest dla niego tak zgubny. Taka pomoc sprawi, że samodzielnie będzie chciał podjąć decyzje o wyleczeniu się i zrozumie, dlaczego alkoholizm nie jest dobrą drogą do szczęśliwego życia. Esperal ma na celu utrzymanie tej motywacji do zerwania z nałogiem przez dłuższy czas i jest często niezbędnym wsparciem w leczeniu alkoholizmu.

Na czym polega zaszycie alkoholowe w Bydgoszczy?

Wszywka alkoholowa jest przeznaczona dla osób, które zmagają się z chorobą alkoholową. Lek Esperal wszywany jest pod skórę w miejscu niewidocznym. Najczęściej jest to pośladek bądź łopatka. Sam zabieg trwa niecała godzinę. W tym czasie przeprowadzany jest wywiad i często również badanie trzeźwości. Na umówioną wizytę z lekarzem nie można przyjść pod wpływem alkoholu, ponieważ po wszyciu Esperalu pod skórę mogą pojawić się nieprzyjemne objawy podobne do zatrucia alkoholowego. Lekarz przeprowadzający zabieg podaje pod skórę środek znieczulający. Po znieczuleniu miejsca zabiegowego jest wszywana niewielka ilość Esperalu. Nie przeszkadza ona w codziennym funkcjonowaniu. Działanie Esperalu trwa od 8 do 12 miesięcy. W tym czasie nawet po spożyciu niewielkiej ilości alkoholu pojawią się takie objawy, jak mdłości, wymioty oraz silny ból głowy. Wszywka alkoholowa jest najczęściej stosowana u osób, które samodzielnie nie potrafią rzucić nałogu, dlatego poszukiwane są dodatkowe opcje, by wspomóc leczenie alkoholizmu. Sam zabieg nie daje skutków ubocznych i jest całkowicie bezpieczny. Wszywki alkoholowe są zabiegiem najczęściej jednorazowym, ponieważ po upłynięciu 12 miesięcy od zabiegu osoby poddane zabiegowi są skutecznie wyleczone z alkoholizmu. Wszycie Esperalu w Bydgoszczy nie jest drogie – cena za wszywki alkoholowe w Bydgoszczy to około 600 zł za pojedynczy zabieg.

Wszycie alkoholowe wykonywane w Bydgoszczy to często nie jedyne koszty leczenia alkoholizmu. Należy do nich doliczyć również wizyty u psychoterapeuty, a także psychiatry. Pomocne są również specjalne ośrodki dla osób uzależnionych, w których alkoholicy mogą podjąć próbę leczenia i łatwiej wytrzymać w trzeźwości.

Jakich zaleceń należy trzymać się po wszyciu Esperalu?

Zaszycie alkoholowe wymaga od pacjenta trzymania się zaleceń lekarza. Aby nie mieć niepożądanych efektów ubocznych, musi unikać nie tylko picia alkoholu, ale również nie może zażywać leków na bazie alkoholu, a także jeść słodyczy z alkoholem. Esperal działa silnie na metabolizm alkoholu w organizmie, przez co nawet niewielka ilość alkoholu spożyta nawet nieświadomie sprawia, że pojawiają się skutki uboczne w postaci silnych bólów głowy oraz wymiotów.

Wszywka alkoholowa może być zastosowana wyłącznie za pozwoleniem samego pacjenta. Musi być to świadoma decyzja. Przed wszyciem Esperalu chory jest informowany o wszystkich skutkach ubocznych, które pojawiają się po spożyciu alkoholu po wykonanym zabiegu. Wypełnia również ankietę, w której informuje lekarza o przebytych chorobach oraz ewentualnej alergii, jaka może wystąpić po podaniu znieczulenia.
Przed zabiegiem może zapytać lekarza o szczegóły dotyczące Esperalu oraz jego działania po spożyciu alkoholu.

Esperal nie wpływa negatywnie na organizm, jeśli nie spożywamy alkoholu. Nie daje skutków ubocznych i nie ma wpływu na przyjmowane leki. Przed zabiegiem warto jednak poinformować lekarza o wszystkich lekach, jakie przyjmujemy na stałe. To ważne, ponieważ niektóre z nich mogą zawierać w sobie śladowe ilości alkoholu.

Dodatkowa motywacja w postaci wszywki alkoholowej połączonej z profesjonalną terapią może dać gwarancję długofalowego sukcesu i pomóc pozbyć się zgubnego w swoich skutkach nałogu alkoholowego.

Więcej informacji na temat wszywki alkoholowej esperal znajdziesz na stronie https://esperalbydgoszcz.pl/.

 


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów