Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!

Chroń swoje zdrowie i dane osobowe z bezdotykową receptą w VisiMed

2021-12-01 11:53
Kobieta wykonuje dłonią gest, by zachowywać się cicho, dyskretnie.

Każdy z nas zadaje sobie pytanie jak w dobie pandemii w sposób szczególny chronić swoje zdrowie. Maseczki, płyny do dezynfekcji, ograniczenie kontaktów, to oczywiste środki, które podejmujemy każdego dnia w celu minimalizacji ryzyka. Czy jednak bierzemy pod uwagę, jak mogą nas w tym wesprzeć rozwiązania mobilne?

Szybka, bezpieczna i dyskretna realizacja recepty w aptece

Co jednak z otrzymaną e-Receptą? Jak komfortowo zrealizować ją w aptece bez podawania na głos swoich danych osobowych, PIN-u lub przekazywania otrzymanego wydruku. 

Z pomocą przychodzi VisiMed, mobilna aplikacja, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Realizując receptę z VisiMed wystarczy, że pokażesz farmaceucie kod QR. 

Jak to zrobić?

Pobierz bezpłatną aplikację VisiMed ze sklepu Google Play lub App Store. Po jej zainstalowaniu i uruchomieniu wystarczy kliknąć w pole recepty i wprowadzić numer PESEL oraz kod dostępowy e-recepty (PIN). Po akceptacji aplikacja wygeneruje kod QR, który należy okazać w aptece. Farmaceuta zeskanuje kod, a e-Recepta automatycznie pojawi się na ekranie w systemie aptecznym.

Wygodnie, dyskretnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Co ważne,  w ten sam sposób możesz wygenerować kody dla swoich bliskich, którym chcesz pomóc w zakupie leków. 

Pobierz, zainstaluj VisiMed i zacznij już dziś korzystać z bezpiecznej bezdotykowej recepty!

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na https://visimed.osoz.pl/.


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów