Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!

Realizuj poradę on-line wygodnie z każdego miejsca dzięki VisiMed

2021-12-20 15:43
Smutna kobieta ze zmianami skórnymi na buzi. W rogu logotyp VisiMed.

Coś Ci wyskoczyło? Masz wysypkę? Źle się czujesz? Pilnie potrzebujesz konsultacji z lekarzem? Skorzystaj z aplikacji zdrowotnej VisiMed i umów szybko i sprawnie lekarską poradę on-line. W ten sposób bez wychodzenia z domu lub w dowolnym miejscu uzyskasz pomoc lekarza, receptę na niezbędne leki lub zalecenie badań dodatkowych.

Jak to działa?

  • Wyszukaj lekarza
  • Wybierz termin wizyty
  • Wybierz formę wizyty (porada on-line)
  • Podaj swoje objawy
  • Umów wizytę
  • Gotowe!

O umówionej porze zaloguj się do wirtualnej poczekalni w VisiMed i czekaj na połączenie z lekarzem. Lekarz przeprowadzi wywiad lekarski, przepisze leki lub zleci dodatkowe badania. Za pomocą czatu możesz przesłać lekarzowi niezbędne załączniki. Przepisana e-Recepta pojawi się na Twoim koncie zdrowotnym w VisiMed, a Ty możesz ją łatwo i dyskretnie, bez podawania numeru PESEL, zrealizować w każdej aptece. Co ważne, w VisiMed, masz też zapisane dawkowanie leku. 

Już dziś pobierz aplikację mobilną VisiMed ze sklepów Google Play lub App Store. i korzystaj ze wsparcia VisiMed w uzyskaniu lekarskiej porady on-line. 

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na https://visimed.osoz.pl 


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów