Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!

Samobadanie - zrób to prawidłowo z VisiMed i ciesz się zdrowiem

2022-05-25 11:34
Para w średnim wieku pozuje do zdjęcia. Obok logotyp VisiMed.

Samobadanie piersi lub jąder z VisiMed to nie wyzwanie!

Nowość w VisiMed! Dzienniczek Zdrowia został uzupełniony o możliwość adnotacji wykonania samobadania piersi lub jąder wraz z opisem poczynionych obserwacji. Przez cały proces przeprowadzi Cię wygodnie szczegółowy tutorial obrazkowy. Pamiętaj, że właściwie wykonane samobadanie nie zajmuje więcej niż 5 minut, a warto i trzeba je robić, tym bardziej, że przeprowadzamy je w komfortowych warunkach w domowym zaciszu, nie trzeba się nigdzie umawiać ani zapisywać. Samobadanie powinno odbywać się regularnie, najlepiej raz w miesiącu w regularnych odstępach czasowych. To ważne narzędzie diagnostyczne, którym dysponuje każdy z nas a teraz dzięki VisiMed korzystanie z niego jest jeszcze prostsze i skuteczniejsze.

Dzięki funkcjonalności Samobadanie w VisiMed:

  • przeprowadzisz badanie w komfortowych warunkach krok po kroku z intuicyjnym samouczkiem
  • przy użyciu dedykowanego słownika zanotujesz zaobserwowane zmiany (jeśli się pojawiły)
  • opiszesz swoje obserwacje rozdzielnie dla lewej i prawej piersi lub lewego i prawego jądra
  • w przypadku niepokojących Cię objawów w łatwy sposób umówisz się do lekarza pierwszego kontaktu

Już dziś pobierz aplikację mobilną VisiMed z GooglePlay lub AppStore i korzystaj z realnego wsparcia profilaktyki nowotworowej dla kobiet i mężczyzn jakie dają nowoczesne rozwiązania informatyczne. 

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na https://visimed.osoz.pl/ 


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów