Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!

Zsynchronizuj VisiMed z aplikacją Zdrowie na urządzeniu z iOS i uzyskaj komplet pomiarów parametrów zdrowia!

2022-04-20 10:20
Szczęśliwa kobieta trzyma w ręce szkło powiększające. Obok logo VisiMed.

Jesteś użytkownikiem VisiMed na iOS? Od teraz masz możliwość synchronizacji pomiarów parametrów zdrowotnych zgromadzonych w aplikacji Zdrowie.

Jak to działa? 

Wystarczy, że uruchomisz którykolwiek z Dzienniczków pomiarów w VisiMed, a zobaczysz systemowy komunikat pytający o udostępnienie danych zgromadzonych w aplikacji Zdrowie. 

Potwierdź, a Twoje Dzienniczki pomiarów w VisiMed zostaną uzupełnione dodatkowymi zapisami.

To takie proste! Od teraz w VisiMed uzyskasz pełen obraz swoich parametrów zdrowotnych zebranych między innymi dzięki urządzeniom Apple Watch lub gromadzonych w aplikacji Zdrowie z innych odczytów.

Już dziś pobierz aplikację mobilną VisiMed z App Store i korzystaj ze wsparcia VisiMed w przejrzystym prowadzeniu pomiarów w jednej funkcjonalnej aplikacji.

VisiMed to bezpłatna aplikacja dla pacjentów, dzięki której kompleksowo zadbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Za jej pomocą szybko i sprawnie zarezerwujesz leki w aptece, umówisz wizytę do lekarza, czy zamówisz receptę na kontynuację leczenia. Aplikacja zapewnia dostęp do wyszukiwarek lekarzy, placówek medycznych oraz aptek. Dowiedz się więcej na https://visimed.osoz.pl/


Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.

Więcej artykułów