Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!
Kobieta w trakcie badań kwalifikujących do operacji nosa.

Operacja nosa – jak przebiega? Czy korekta nosa jest bezpieczna?

Nos zajmuje centralną część twarzy i często na jego wygląd zwracamy uwagę w pierwszej kolejności. Kształt nosa jest przyczyną kompleksów, a jego korekta jest jedną z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych. Częściej na operację nosa decydują się kobiety, stanowią około ⅔ operowanych osób. Kiedy wykonuje się korektę nosa? Czy robi się to tylko ze względów estetycznych? Czy operacja nosa jest bezpieczna?

depilacja vichy

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna dla zdrowia?

Laserowe usuwanie niechcianego owłosienia jest metodą stosunkowo nową, która jednak zdążyła już zyskać wielu zwolenników. Wciąż jednak znajdują się osoby, które mają wątpliwości co do skuteczności czy bezpieczeństwa tego zabiegu. W internecie można znaleźć naprawdę wiele nieprawdziwych informacji dotyczącej zabiegów depilacji laserowej w salonie czy przeprowadzonych za pomocą domowych depilatorów. Jakie są fakty i mity na temat depilacji laserowej? Czy jest ona na pewno bezpieczna dla naszego zdrowia?

ile kosztuje liposukcja

Ile kosztuje liposukcja?

Odsysanie tłuszczu to coraz popularniejsza metoda pozbywania się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Szczególne uznanie zdobyła wśród osób, które są szczupłe, lecz niektóre partie ich ciała wymagają dodatkowego wysmuklenia, na które nie pomaga regularna dieta i aktywność fizyczna. Liposukcja pozwala na usunięcie tłuszczu z danego obszaru i daje natychmiastowe efekty. Dzięki temu można szybko pozbyć się upartych boczków, odstającego brzucha czy zbyt krągłych ud.

Medycyna estetyczna na lato

Medycyna estetyczna na lato: jakim zabiegom się poddawać?

Panuje przekonanie, że zabiegi medycyny estetycznej latem nie są najlepszym pomysłem. Wystawiona na działanie promieniowania słonecznego skóra jest wówczas podatna na podrażnienia i zwiększa się ryzyko powikłań. I faktycznie z części zabiegów warto zrezygnować. Nie trzeba jednak ze wszystkich. W tym okresie skóra wymaga szczególnej ochrony i warto o nią dbać, korzystając z oferty gabinetów medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych.

Epilacja laserowa Thunder Klinika Miracki

Laserowa depilacja Thunder - sposób na idealnie gładką skórę

Szczupłe, kształtne, a przede wszystkim gładkie ciało to dzisiaj podstawowe wyznaczniki kobiecego piękna. Usuwanie owłosienia na nogach czy pod pachami stało się powszechnym symbolem dbania o swój wygląd i higienę osobistą. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się zabiegi epilacji (depilacji laserowej) wykonywane w dobrych gabinetach medycyny estetycznej. Zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim wiele kobiet przychodzi, aby pozbyć się niechcianych włosków z bardziej lub mniej oczywistych części ciała: nóg, rąk, a nawet twarzy. W ostatnich latach coraz częściej wykonywanym zabiegiem jest również depilacja laserowa bikini.