Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!
Ból pięty - co może oznaczać?

Ból pięty - co może oznaczać?

Stopy stanowią główną podporę ciała człowieka, przenoszą cały ciężar ciała podczas ruchu. Niestety dopiero w momencie, gdy zaczynają nas boleć, dostrzegamy jak ważną funkcję pełnią w naszym codziennym funkcjonowaniu. Ból w obrębie stóp, w tym ból pięty, może się okazać uciążliwym problemem. Dotyka on zarówno osoby młode, aktywne, jak i osoby starsze, a przyczyny jego powstawania mogą być bardzo różne. O czym świadczy ból pięty przy chodzeniu? Czym jest ostroga piętowa? Na te pytania znajdziesz odpowiedź poniżej.

Ból pleców – co może oznaczać?

Ból pleców – co może oznaczać?

Z bólem pleców w obecnych czasach zmagają się zarówno osoby starsze, jak i bardzo młode. Siedzący tryb życia i często towarzysząca temu niska aktywność ruchowa, powodują nieprzyjemne konsekwencje związane z bólem, który może umiejscowić się w konkretnym odcinku kręgosłupa lub obejmować całe plecy. Choć z tymi nawykami można walczyć, to istnieją również inne przyczyny bólu pleców, których nie da się uniknąć. Niektóre jednostki chorobowe objawiają się bólem kręgosłupa, dlatego dolegliwości bólowych nie należy lekceważyć.

Ból kolana – co może oznaczać?

Ból kolana – co może oznaczać?

Dolegliwości stawów kolanowych są dość powszechne i dotykają zarówno młodsze, jak i starsze pokolenia. Niektóre przyczyny powstawania bólu kolana są niezależne od wieku. Istnieją jednak bóle, które wynikają z konkretnej jednostki chorobowej, a one często związane są już z wiekiem chorego. Warto wiedzieć, dlaczego kolana „wysyłają” nam sygnały ostrzegawcze w postaci bólu i chcą zaalarmować, że coś złego dzieje się z organizmem. Na jakie schorzenia może wskazywać ból kolana?

Jonizacja Plasmacluster Loveair

Jonizacja Plasmacluster — technologia inspirowana naturą

Znasz to uczucie, kiedy wychodzisz z domu zaraz burzy i możesz pooddychać odświeżonym, rześkim i pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem? To bardzo przyjemne wrażenie, to efekt jonizacji, czyli procesu prowadzącego do zrównoważenia ładunków dodatnich i ujemnych występujących w powietrzu. Czy można podobny skutek uzyskać w zaciszu własnego domu? Tak! Jest to możliwe dzięki technologii Plasmacluster stosowanej w urządzeniach marki Sharp.

wszywka alkoholowa esperal bydgoszcz toruń

Wszywka alkoholowa esperal Bydgoszcz – Toruń - cena 480zł

Wszywka alkoholowa wykonywana w Bydgoszczy jest bardzo dobrym sposobem na pozbycie się nałogu alkoholowego. Jest przeznaczona dla osób, które bezskutecznie zmagają się z problemem alkoholowym i są po wielu terapiach, które nie przyniosły efektu. Wielu terapeutów, ale również psychologów i psychiatrów bardzo poleca taki rodzaj wspomagania dla terapii. Wszycie Esperalu na pewno sprawi, że wyleczenie choroby alkoholowej jest znacznie prostsze. Sprawdźmy, na czym polega wszywanie Esperalu w Bydgoszczy.

CEA - badanie markerów nowotworowych we krwi

CEA - badanie markerów nowotworowych we krwi

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi cierpi na różnego rodzaju nowotwory. Niekiedy walka z nimi jest niezwykle bolesna i ciężka, a w innych przypadkach udaje się pokonać chorobę. Czynnikiem, który ma ogromny wpływ na zwiększenie szans na pokonanie choroby jest wczesne wykrycie nowotworu. W dobie dzisiejszej medycyny istnieje wiele testów, które w tym pomagają. Jednym z nich jest badanie markerów nowotworowych we krwi - w tym wskaźnika CEA.

Kolka wątrobowa - objawy i metody leczenia

Co robić, gdy dopadnie nas kolka wątrobowa? Objawy i metody leczenia

Bóle jamy brzusznej są powszechną dolegliwością, która dotyka niemal każdego z nas. Zwykle przemijają samoistnie, nawracając od czasu do czasu jako skutek niestrawności lub zaburzeń funkcjonowania układu trawiennego. Gdy ból zlokalizowany jest w nadbrzuszu, jest wyjątkowo silny i towarzyszą mu nudności i gorączka, najpewniej mamy do czynienia z kamicą żółciową, a zespół tych objawów nazywamy kolką wątrobową.

Nieprzyjemny smak

Nieprzyjemny posmak w ustach - co może oznaczać?

Nieprzyjemny, kwaśny posmak w ustach nie jest bolesną dolegliwością, ale powoduje u wielu pacjentów pewien dyskomfort. Większość dorosłych osób zetknęło się z tego typu problemem przynajmniej raz w życiu. O czym może świadczyć kwaśny posmak w ustach? Niejednokrotnie jest objawem refluksu, niewłaściwej higieny jamy ustnej, pustego zębodołu, a czasem niewydolności nerek (mocznicy). Jak w skuteczny sposób pozbyć się tego symptomu?