Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!
Osteopata - kim jest i czym się zajmuje?

Osteopata - kim jest i czym się zajmuje?

Praca wymagająca wielogodzinnego siedzenia przed komputerem oraz niska kondycja i aktywność fizyczna sprawiają, że stajemy się coraz mniej sprawni. Dyskopatia odcinka szyjnego i lędźwiowego, rwa kulszowa, zmiany zwyrodnieniowe stawów, wady postawy – to tylko kilka dolegliwości, będących konsekwencją niehigienicznego typu życia, które mogą powodować dotkliwy ból. Odpowiedzią na te problemy może być osteopatia – dziedzina zajmująca się manualnym badaniem i leczeniem. Kim jest osteopata i na czym polega jego praca?

Telewizyta lekarska – szybka konsultacja z lekarzem on-line

Telewizyta lekarska – szybka konsultacja z lekarzem on-line

Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii i powszechnemu dostępowi do internetu, poprawia się dostępność i jakość różnych usług, w tym też świadczeń medycznych. W różnych serwisach zdrowotnych pacjenci mogą szukać informacji na temat swoich leków lub stosowanych terapii, a także otrzymać poradę farmaceutyczną. W dobie szerzącej się pandemii koronawirusa prawdziwym przełomem są jedna telekonsultacje lekarskie w postaci rozmowy telefonicznej, wideokonferencji bądź korespondencji e-mail między lekarzem i pacjentem. U części lekarzy możemy odbyć taką telewizytę za pośrednictwem serwisu LekarzeBezKolejki.pl.

Ketonal bez recepty - opis produktu

Ketonal bez recepty - opis produktu, dawkowanie i opinie

Ból jest silnym odczuciem zmysłowym, który ma ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie chorego. W niektórych przypadkach może być łagodzony poprzez stosowanie środków przeciwbólowych, takich jak Ketonal Active. Jest to lek przeznaczony do stosowania w krótkotrwałym, objawowym leczeniu lekkich i umiarkowanych dolegliwości bólowych różnego pochodzenia. Lek ten może być przydatny zanim pacjentowi uda się umówić na konsultację z lekarzem. Jak działa Ketonal Active i w jakich dawkach należy go stosować?

Marskość wątroby - przyczyny i metody leczenia

Marskość wątroby - przyczyny i metody leczenia

Wątroba to organ o dużych zdolnościach regeneracyjnych. Choć proces odbudowy wymaga czasu, wątroba potrafi się zregenerować nawet po bardzo poważnych uszkodzeniach. Z uwagi na mnogość pełnionych funkcji jest stale narażana na działanie niekorzystnych czynników, które ją nadmiernie obciążają. Jeżeli obciążenia te mają charakter przewlekły, miąższ wątroby może ulegać włóknieniu. Tę przypadłość nazywa się marskością wątroby. Co jest przyczyną włóknienia miąższu wątroby i jak zapobiegać temu procesowi?