Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!
Nieprzyjemny smak

Nieprzyjemny posmak w ustach - co może oznaczać?

Nieprzyjemny, kwaśny posmak w ustach nie jest bolesną dolegliwością, ale powoduje u wielu pacjentów pewien dyskomfort. Większość dorosłych osób zetknęło się z tego typu problemem przynajmniej raz w życiu. O czym może świadczyć kwaśny posmak w ustach? Niejednokrotnie jest objawem refluksu, niewłaściwej higieny jamy ustnej, pustego zębodołu, a czasem niewydolności nerek (mocznicy). Jak w skuteczny sposób pozbyć się tego symptomu?

Osteopata - kim jest i czym się zajmuje?

Osteopata - kim jest i czym się zajmuje?

Praca wymagająca wielogodzinnego siedzenia przed komputerem oraz niska kondycja i aktywność fizyczna sprawiają, że stajemy się coraz mniej sprawni. Dyskopatia odcinka szyjnego i lędźwiowego, rwa kulszowa, zmiany zwyrodnieniowe stawów, wady postawy – to tylko kilka dolegliwości, będących konsekwencją niehigienicznego typu życia, które mogą powodować dotkliwy ból. Odpowiedzią na te problemy może być osteopatia – dziedzina zajmująca się manualnym badaniem i leczeniem. Kim jest osteopata i na czym polega jego praca?

Telewizyta lekarska – szybka konsultacja z lekarzem on-line

Telewizyta lekarska – szybka konsultacja z lekarzem on-line

Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii i powszechnemu dostępowi do internetu, poprawia się dostępność i jakość różnych usług, w tym też świadczeń medycznych. W różnych serwisach zdrowotnych pacjenci mogą szukać informacji na temat swoich leków lub stosowanych terapii, a także otrzymać poradę farmaceutyczną. W dobie szerzącej się pandemii koronawirusa prawdziwym przełomem są jedna telekonsultacje lekarskie w postaci rozmowy telefonicznej, wideokonferencji bądź korespondencji e-mail między lekarzem i pacjentem. U części lekarzy możemy odbyć taką telewizytę za pośrednictwem serwisu LekarzeBezKolejki.pl.