Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!
Nowoczesne urządzenia do sterylizacji powietrza

Sterylizacja powietrza w gabinetach lekarskich i stomatologicznych – zadbaj o bezpieczeństwo swoich pacjentów

W nowej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się w dobie pandemii koronawirusa, sterylizacja pomieszczeń usługowych, a zwłaszcza gabinetów medycznych i stomatologicznych musi obejmować nie tylko narzędzia i aparaturę, ale całe pomieszczenia. Aby kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo pacjentów, a także swoje oraz personelu, warto wykorzystać nowoczesne możliwości, jakie dają elektroniczne urządzenia.

Odtrucie alkoholowe Łódź

Odtrucie alkoholowe Łódź

Kontrola uzależnienia wymaga wielu poświęceń, a także znacznej ilości czasu. Pokonanie alkoholizmu wymaga pełnej gotowości oraz chęci dokonania wszelkich zmian w swoim życiu, już do jego końca. Pierwszym sygnałem świadczącym o występowaniu uzależnienia od alkoholu jest brak kontroli nad ilością i częstotliwością wypijanego alkoholu. W ten sposób człowiek całkowicie pozbawia się wolnej woli. Istnieje kilka metod oddziaływań terapeutycznych na narastające uzależnienie, jednym z nich jest odbycie odtrucia alkoholowego.

Problemy z wątrobą

Jak odwrócić stłuszczenie wątroby?

Słysząc o stłuszczeniu wątroby, myślimy o schorzeniu wywołanym przez alkohol. Jednak nie jest to jedyna przyczyna problemów. Często dolegliwość ta spotyka również osoby zażywające niektóre leki czy mające problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała oraz prowadzące niezdrowy tryb życia. Gdy lekarz zdiagnozuje u nas stłuszczenie wątroby, zastanawiamy się, czy - i w jaki sposób- można wyleczyć to schorzenie. Z tego artykułu dowiesz się, czy znajdujesz się w grupie ryzyka, podpowiemy Ci także, co możesz zrobić dla polepszenia swojego stanu zdrowia.

Stomia – czym jest i kiedy jej zastosowanie jest konieczne?

Stomia – czym jest i kiedy jej zastosowanie jest konieczne?

Stomia jest tematem zarówno trudnym, jak i nieznanym dla większości społeczeństwa. Panuje przekonanie, że dotyczy głównie osób starszych, a powodem jej wyłonienia jest rak jelita grubego. Rzeczywistość natomiast pokazuje, że stomia może dotyczyć wszystkich, niezależnie od wieku. Jakie schorzenia mogą wiązać się z koniecznością wyłonienia stomii? Czy istnieje możliwość zamknięcia stomii i powrotu do fizjologicznego wypróżniania?