Pacjentka z mapą w rękach

Znajdź lekarza w okolicy

Pacjentka trzyma kartkę z kalendarza

Wybierz termin i godzinę

Pacjentka rezerwuje termin

Zarezerwuj wizytę

Pacjentka rezerwuje termin

Przyjdź na wizytę

Umów się do lekarza na NFZ lub prywatnie.

Znajdź wolny termin wizyty teraz!
Szczęśliwa kobieta z dwiema małymi córkami.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie – zadbaj o siebie i bliskich

Nawet jeśli żyjemy spokojnie, na co dzień postępując ostrożnie i odpowiedzialnie, musimy mieć na względzie, że wypadki chodzą po ludziach. Przykre incydenty, od czasu do czasu, dotyczą nas wszystkich. Nie jesteśmy również w stanie przewidzieć chorób oraz śmierci. Wyobraźmy sobie, jak cienka linia dzieli nas czasem od odwrócenia wszystkiego o 180 stopni. Dlatego warto jest mieć zaplecze w postaci dobrego, solidnego ubezpieczenia.

Pęczek świeżego tymianku.

Zioła na pobudzenie – jakie wybrać?

Zioła na pobudzenie to świetny sposób na poprawę formy dla osób w różnym wieku. Co raz więcej osób zaczyna z nich korzystać. Wcale nas to nie dziwi, ponieważ dobrze dobrana mieszanka, która zawiera zioła na pobudzenie naprawdę potrafi postawić na nogi. Dodatkowo może wspomagać jeszcze układ naczyniowo-sercowy, i nie wypłucze z organizmu potrzebnych substancji. Zatem zostań z nami i dowiedź się więcej jakie to zioła tak działają i jakie mieszanki są najlepsze.

Kobieta unosi w ręce swoje długie, zdrowe włosy.

Zioła na włosy – przeciwko wypadaniu i stymulujące porost włosów

Zioła na włosy od lat nie tracą na popularności jako jedna z naturalnych metod na poradzenie sobie z nadmiernym wypadaniem włosów i łojotokiem skóry głowy. O ich dobroczynnym działaniu wiele wiedzą posiadaczki długich włosów: regularnie picie ziołowych naparów sprzyja utrzymaniu kosmyków w dobrej kondycji i stymuluje ich porost. Którymi konkretnie ziołami warto się zainteresować, jeśli zależy nam na poprawie kondycji włosów?

Mężczyzna jest w gabinecie lekarskim, zmaga się ze stresem.

Zioła na uspokojenie

Zioła na uspokojenie przychodzą z pomocą w sytuacjach, gdy nie możemy zapanować nad stresem lub/i jesteśmy na niego długotrwale narażeni. Koją zszargane nerwy, pomagają zapanować nad emocjami, ułatwiają zrelaksowanie się. Usuwają bezsenność, wspierają szybkie zasypianie i dobrą jakość snu. Ten szereg korzyści i to, że zioła na uspokojenie są metodą naturalną, sprawia, że chętnie sięga po nie coraz większe grono osób. Warto więc wiedzieć, po jakie zioła na uspokojenie można sięgnąć, gdy znajdziemy się w stanie rozchwiania emocjonalnego.

Młoda kobieta śpi w białej pościeli.

Zioła na sen – ranking ziół i mieszanek ziołowych

Zioła na sen pomogą przy kłopotach z zasypianiem – a to coraz częściej plaga współczesnych czasów. Gonitwa za sukcesem, stres w pracy i to, że jesteśmy poddani ciągłej ocenie w mediach społecznościowych, a nawet samo narażenie na niebieskie światło smartfonów sprawiają, że coraz więcej osób cierpi na bezsenność. Na szczęście nie musimy od razu sięgać po farmaceutyki. Z pomocą przyjść mogą naturalne metody na sen: melatonina i delikatnie działające zioła na sen. Konkretnie po jakie zioła na sen warto sięgnąć, gdy próbujemy odzyskać zdrowy sen?

Pielęgniarka opiekuje się starszą podopieczną.

Pieluchomajtki – refundacja, dla kogo będzie dobrym rozwiązaniem?

Każdy, kto opiekuje się osobą starszą lub cierpiącą na przewlekłe choroby, doskonale wie, jak trudne jest to zadanie. Wyzwania, z którymi każdego dnia musi się mierzyć, wymagają nie tylko mnóstwa zaangażowania, ale też dość znacznych zasobów finansowych. Dużym problemem bywają zwłaszcza te ostatnie. Ilość lekarstw oraz produktów przeznaczonych do pielęgnacji i higieny osób ciężko chorych jest naprawdę znaczna. Podobnie jak ich cena. Aby podołać wszystkim kosztom związanym z ich zakupem, warto szukać rozwiązań pozwalających je nieco obniżyć. Jednym z nich jest refundacja, którą można uzyskać chociażby za zakup tak praktycznych i potrzebnych pieluchomajtek. Kto może z niej skorzystać i kiedy można się o nią ubiegać?

Zadbane, kobiece dłonie na jasnym tle.

Zioła na paznokcie

Zioła na paznokcie to dobry wybór, gdy chcemy poprawić ich kondycję. Skóra, włosy i paznokcie w hierarchii naszego organizmu to mało istotne partie, dlatego mikroelementy trafiają do tych części ciała na samym końcu. Jeśli nasza dieta jest uboga, łatwo się domyślić, że paznokcie będą się rozdwajać, włosy łamać, a cera stanie się ziemista i problematyczna. Dlatego suplementacja lub zioła bogate w mikroelementy szybko odżywią te organy i sprawią, że na powrót będą wyglądać zdrowo. Jakie zioła zadziałają korzystnie na paznokcie, włosy i cerę?

Chirurdzy podczas operacji przepukliny pachwinowej.

Przepuklina pachwinowa - leczenie nieoperacyjne

Szacuje się, że dość duży odsetek populacji może chorować na przepuklinę. Wśród tych schorzeń najczęstszą jest przepuklina pachwinowa. Częściej chorują na nią mężczyźni niż kobiety. Przepuklina pachwinowa może prowadzić do znacznej komplikacji podstawowych czynności życiowych, a następnie poważnego zagrożenia zdrowia lub nawet życia. Jak zapobiec pojawieniu się przepukliny pachwinowej? Jakie są metody leczenia nieoperacyjnego przepukliny pachwinowej? Czy zabieg chirurgiczny zawsze jest koniecznością?

Kobieta dokonuje pomiaru obwodu talii przy pomocy metra krawieckiego.

Zioła na odchudzanie – ranking i poradnik zakupowy

Zioła na odchudzanie budzą duże zainteresowanie wśród osób pragnących pozbyć się zbędnych kilogramów. Niektóre rośliny dzięki swoim właściwościom redukują uczucie głodu, zwiększają tempo metabolizmu oraz poprawiają pracę układu pokarmowego. Mogą tym samym wesprzeć walkę z nadwagą, której pokonanie jest prawdziwym wyzwaniem. Dzięki nim wprowadzenie zmian i wytrwanie w zdrowych nawykach będzie łatwiejsze, a szanse na powodzenie diety wzrosną. Trzeba tylko wiedzieć, po jakie zioła na odchudzanie warto sięgnąć.